MÖBLER / Bord / Spelbord 14776307
nr 1477 6307
Spelbord
1880-tal, bemålat. Bredd: 88 cm, djup: 45 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:03:50
300 kr